Постачання електричної енергії

В постачанні електричної енергії наше підприємство керується такими основними документами:

Закон України Про ринок електричної енергії

Закон України Про ліцензування видів господарської діяльності

Ліцензійні умови провадження господарської діяльності з постачання електричної енергії споживачу, затверджені постановою Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг від 27 грудня 2017 року № 1469

Правила ринку, затверджені постановою Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг від 14 березня 2018 року № 307

Правила роздрібного ринку електричної енергії, затверджені постановою Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг від 14 березня 2018 року № 312

Кодекс систем розподілу, затверджений постановою Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг від 14 березня 2018 року № 310

Про затвердження Кодексу комерційного обліку електричної енергії, затверджений постановою Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг від 14 березня 2018 року № 311

Про затвердження Правил ринку «на добу наперед» та внутрішньодобового ринку, затверджений постановою Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг від 14 березня 2018 року № 308

 Центр обслуговування споживачів

Послуги Центру
• Укладання договорів про постачання електричної енергії та консультації щодо умов договорів та комерційних пропозицій.
• Консультації з питань розрахунків за спожиту електричну енергію, коригування рахунків, надання роз’яснень про нарахування.  
• Укладання договорів про реструктуризацію заборгованості.
 
Територія обслуговування: місто Львів та Львівська область.   
Адреса: м.Львів, 
Електронна пошта: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.; Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..
Контактні телефони:
(032) 229-30-38; (063) 32-67-150; (032) 229-42-65
Графік роботи:
понеділок – четвер з 8.00 до 17.00 год., обідньої перерва з 12.42 до 13.30 год.
Субота, неділя – вихідний
 

Кол-центр

Телефонуйте за номерами (032) 229-30-38, (063) 32-67-150 і Ви отримаєте в телефонному режимі фахові та вичерпні консультації і роз’яснення з питань, що стосуються послуг електропостачання. 

Кол-центр надає інформацію:

• які діючі тарифи на електроенергію;

• стан Ваших розрахунків за електроенергію;

• договірні взаємовідносини споживач – енергопостачальник. 

Дзвінки на номери (032) 229-30-38, (063) 32-67-150 здійснюються згідно з тарифами оператора.
Графік роботи:
понеділок – четвер з 8.00 до 17.00 год., обідньої перерва з 12.42 до 13.30 год.
Субота, неділя – вихідний
Увага! У випадку виникнення загрози електробезпеці ТЕРМІНОВО телефонуйте на гарячу лінію ПрАТ "Львівобленерго" —  0 800 30 15 68 (цілодобово, безкоштовно).

 

ІКЦ

В інформаційно-консультаційному центрі ЛМКП «Львівтеплоенерго» Ви отримаєте фахові консультації та роз’яснення з питань електропостачання:

  • законодавчі та нормативні документи, якими керується ЛМКП «Львівтеплоенерго»  у своїй діяльності;
  • тарифи на електроенергію;
  • нарахування та порядок оплати за спожиту електричну енергію.

Інформаційно-консультаційні послуги надаються ІКЦ на безоплатній основі.

Адреса: м.Львів, 
Тел.: (032) 229-30-38; (063) 32-67-150; (032) 229-42-65
Графік роботи:
понеділок – четвер з 8.00 до 17.00 год., обідньої перерва з 12.42 до 13.30 год.
Субота, неділя – вихідний

 

Порядок звернення споживачів

У разі виникнення спірних питань звертайтесь до Центру обслуговування споживачів.

Тел. +38 (032) 229-30-38; 229-42-65

Факс + 38 (032) 297-07-43

email: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

Врегулювання спірних питань

Спори між Споживачем і Постачальником вирішуються шляхом досудового врегулювання спорів у прозорий, справедливий і швидкий спосіб.

       Постачальник зобов’язаний розглянути всі скарги, отримані від Споживачів, і протягом одного місяця повідомити про результати їх розгляду.

       У разі недосягнення між Споживачем та Постачальником згоди спірні питання вирішуються у порядку, встановленому чинним законодавством, у тому числі в судовому порядку.

       Усі суперечки і розбіжності, які можуть виникнути щодо тлумачення і застосування Договору постачання електричної енергії або в зв’язку з ним, або інші суперечки, які можуть виникнути при взаємодії між Постачальником і Споживачем, будуть вирішуватися шляхом переговорів і консультацій.

       У разі неможливості досягнення згоди Сторін в процесі переговорів і консультацій, Сторони мають право передати спір до господарських судів України.

       Усі суперечки і розбіжності, які можуть виникнути щодо тлумачення і застосування Договору постачання електричної енергії або в зв’язку з ним, або інші суперечки, які можуть виникнути при взаємодії між Постачальником і Споживачем, будуть вирішуватися шляхом переговорів і консультацій.

Особа, відповідальна за урегулювання спорів:

Інженер-енергетик І категорії ВТВ Банах Андрій Ярославович

+38 (032)229-30-38; +38 (063) 32-67-150

email: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

Порядок подання та розгляду електропостачальником звернень, скарг, претензій

Споживач у разі порушення його прав та законних інтересів першочергово має звернутись до учасника роздрібного ринку зі зверненням/скаргою/претензією щодо усунення таким учасником порушення та відновлення прав та законних інтересів споживача.

До звернення/скарги/претензії споживач має додати наявні оригінали рішень або копії рішень, які приймалися за його зверненням/скаргою/претензією раніше, а також за наявності інші документи, необхідні для розгляду звернення/скарги/претензії, які після його (її) розгляду повертаються споживачу.

Якщо звернення не містить даних, необхідних для прийняття обґрунтованого рішення, учасник роздрібного ринку може у строк не більше 3 календарних днів звернутися до споживача за додатковою інформацією, яка необхідна йому для повного та об’єктивного розгляду звернення/скарги/претензії.

У разі ненадання споживачем необхідної інформації (документів), пояснень щодо обставин, зазначених у зверненні/скарзі/претензії, учасник роздрібного ринку має надати споживачу роз’яснення (відповідь) виходячи з наявної у нього інформації. Ненадання споживачем додаткової інформації не є підставою для відмови учасником роздрібного ринку у розгляді звернення/скарги/претензії споживача.

 

Розгляд письмових звернень споживачів

1.   ВИМОГИ ДО ЗВЕРНЕННЯ.
1.1. Звернення адресуються органам державної влади і органам місцевого самоврядування, підприємствам, установам, організаціям незалежно від форми власності, об'єднанням громадян або посадовим особам, до повноважень яких належить вирішення порушених у зверненнях питань.

1.2. Звернення може бути подано окремою особою (індивідуальне) або групою осіб (колективне). Звернення може бути усним, письмовим чи електронне за допомогою використання мобільного додатку «Енергетика Онлайн». Усне звернення викладається громадянином на особистому прийомі або за допомогою засобів телефонного зв'язку через визначені контактні центри, телефонні "гарячі лінії" та записується (реєструється) посадовою особою.

1.3. Письмове звернення надсилається поштою або передається громадянином до відповідного органу, установи особисто чи через уповноважену ним особу, повноваження якої оформлені відповідно до законодавства. Письмове звернення також може бути надіслане з використанням мережі Інтернет, засобів електронного зв'язку (електронне звернення).

1.4. У зверненні має бути зазначено прізвище, ім'я, по батькові, місце проживання громадянина, викладено суть порушеного питання, зауваження, пропозиції, заяви чи скарги, прохання чи вимоги. Письмове звернення повинно бути підписано заявником (заявниками) із зазначенням дати. В електронному зверненні також має бути зазначено електронну поштову адресу, на яку заявнику може бути надіслано відповідь, або відомості про інші засоби зв'язку з ним. Застосування електронного цифрового підпису при надсиланні електронного звернення не вимагається.

2.   ЗАБОРОНА ВІДМОВИ У ПРИЙНЯТТІ ТА РОЗГЛЯДІ ЗВЕРНЕННЯ.
2.1. Звернення, оформлені належним чином і подані у встановленому порядку, підлягають обов'язковому прийняттю та розгляду.

2.2. Забороняється відмова в прийнятті та розгляді звернення з посиланням на політичні погляди, партійну належність, стать, вік, віросповідання, національність громадянина, незнання мови звернення.

2.3. Якщо питання, порушені в одержаному органом державної влади, місцевого самоврядування, підприємствами, установами, організаціями незалежно від форм власності, об'єднаннями громадян або посадовими особами зверненні, не входять до їх повноважень, воно в термін не більше п'яти днів пересилається ними за належністю відповідному органу чи посадовій особі, про що повідомляється громадянину, який подав звернення. У разі якщо звернення не містить даних, необхідних для прийняття обґрунтованого рішення органом чи посадовою особою, воно в той же термін повертається громадянину з відповідними роз'ясненнями.

3.   БЕЗОПЛАТНІСТЬ РОЗГЛЯДУ ЗВЕРНЕННЯ.
3.1 Органи державної влади, місцевого самоврядування, підприємства, установи, організації незалежно від форм власності, об'єднання громадян, посадові особи розглядають звернення громадян, не стягуючи плати.

4.  ТЕРМІНИ РОЗГЛЯДУ ЗВЕРНЕННЯ.
4.1. Звернення розглядаються і вирішуються у термін не більше одного місяця від дня їх надходження, а ті, які не потребують додаткового вивчення, - невідкладно, але не пізніше п'ятнадцяти днів від дня їх отримання. Якщо в місячний термін вирішити порушені у зверненні питання неможливо, керівник відповідного органу, підприємства, установи, організації або його заступник встановлюють необхідний термін для його розгляду, про що повідомляється особі, яка подала звернення. При цьому загальний термін вирішення питань, порушених у зверненні, не може перевищувати сорока п'яти днів.

4.2. На обґрунтовану письмову вимогу громадянина термін розгляду може бути скорочено від встановленого цією статтею терміну.

4.3. Звернення громадян, які мають встановлені законодавством пільги, розглядаються у першочерговому порядку.

5. ЗВЕРНЕННЯ, ЯКІ НЕ ПІДЛЯГАЮТЬ РОЗГЛЯДУ ТА ВИРІШЕННЮ.
5.1. Письмове звернення без зазначення місця проживання, не підписане автором (авторами), а також таке, з якого неможливо встановити авторство, визнається анонімним і розгляду не підлягає.

5.2. Не розглядаються повторні звернення одним і тим же органом від одного і того ж громадянина з одного і того ж питання, якщо перше вирішено по суті, а також ті звернення, терміни розгляду яких передбачено статтею 17 цього Закону, та звернення осіб, визнаних судом недієздатними. Рішення про припинення розгляду такого звернення приймає керівник органу, про що повідомляється особі, яка подала звернення.