Повірка лічильників

У відповідності до вимог Закону України «Про метрологію та метрологічну діяльність»повірка та обслуговування розподільних (квартирних)  приладівобліку проводиться за рахуноквласникавузла.

Міжповірочний інтервал для всіх типів теплових лічильників та лічильників гарячої води – 4 роки від дати первинної повірки при  випуску лічильника заводом-виробником, або від дати проведення останньої чергової державної метрологічної повірки.

У відповідності до вимог«Правил  наданняпослуг з централізованогоопалення,постачанняхолодноїта гарячої води і водовідведення та типового договору про надання  послугз централізованого опалення, постачання холодної та гарячої води і водовідведення»,  затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 21 липня 2005 року № 630  повірка засобів обліку води і теплової енергії проводиться у строк, що не перевищує одного місяця.

Зацей час споживачсплачуєвідповідніпослугизгідноізсередньомісячнимипоказникамилічильника за попереднійопалювальнийперіод (для теплових лічильників) та за попередні 12 місяців для лічильників води.

У випадку непроведення чергової державної метрологічної повірки засобів розподільного обліку, розрахунок кількості спожитої теплової енергії на опалення та кількості спожитої гарячої води проводиться у відповідності до показів загальнобудинкового (комерційного приладу обліку) при його наявності,  або по нормі споживання при відсутності загальнобудинкового (комерційного приладу обліку). Розрахунок кількості спожитої теплової енергії на опалення при наявності загальнобудинкового теплового лічильника проводиться наступним чином: від загальної кількості спожитої теплової енергії по будинковому лічильнику віднімають кількість теплової енергії на опалення, спожиту по показах квартирних теплових лічильників, залишок розподіляють між квартирами, у яких відсутні квартирні прилади обліку, пропорційно до опалювальної площі квартири. Нарахування по квартирам ,де не повірений(відсутній) лічильник можуть значно перевищувати,нарахування по квартирам де повірений лічильник.

Для оформлення акту зняття теплового  квартирного  лічильника з обліку на проведення чергової державної метрологічної повірки  Вам необхідно звернутися  у відділ обліку та збуту теплової енергії  ЛМКП «Львівтеплоенерго»вул.Тиктора 2а за телефонами:  255-36-43; 297-50-66; 297-50-7,а для прийняття на облік ,розпломбування та опломбування  лічильників гарячої води потрібно звернутись на вул..Городоцька 203 :т 238 01 63 Після проведення чергової державної метрологічної повірки необхідно надати у відділ обліку та збуту теплової енергії  ЛМКП «Львівтеплоенерго» копію свідоцтва про повірку засобу вимірювальної техніки  та викликати інспектора для опломбування та складання акту постановки теплового лічильника на облік, а також лічильники гарячої води.

Повірка приладів  обліку у м. Львові  проводиться наступними підприємствами ׃

МКП «Львівтеплоенерго» надає послуги зі встановлення, розпломбування, опломбування, метрологічної повірки та ремонту приладів обліку теплової енергії та водопостачання.

Відділ обліку та збуту теплової енергії - розпломбування, опломбування приладів обліку теплової енергії.

0-800-303-066кол-центр (безкоштовний) , тел. 297-50-63 м. Львів вул. Тиктора,2 А

Відділ метрології та обслуговування засобів вимірювань - метрологічна повірка та ремонт приладів обліку теплової енергії та водопостачання.

ПОВІРКА ЛІЧИЛЬНИКА: тел. 229-31-49,лаболаторія Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.,м. Львів, вул. Курмановича,4.

- ДП «Львівстандартметрологія» (теплові лічильники та лічильники води), за  адресою:  вул . Заводська,26,  тел.: 298-67-88;

 - ЛМКП « Залізничнетеплоенерго» (теплові лічильники та лічильники води), за адресою, вул. Патона ,2а, тел.: 262-00-33;

- ЛКП «Львівводоканал» (лічильники води), за адресою: вул. Зелена, 64, тел.: 24

           Адміністрація ЛМКП «Львівтеплоенерго»