Прилади обліку гарячої води, які не пройшли чергову метрологічну повірку будуть вважатися безобліковими

ШАНОВНІ СПОЖИВАЧІ

   ЛМКП «Львівтеплоенерго» нагадує, що згідно статті 17 Закону України «Про метрологію та метрологічну діяльність», засоби вимірювальної техніки, які перебувають в експлуатації, підлягають періодичній повірці один раз у чотири роки. 

 

 Засоби обліку води, які не пройшли чергової метрологічної повірки, не можуть вважатися такими, що відповідають встановленим вимогам, не допускаються до експлуатації, а покази по таких засобах обліку до розподілу не приймаються.

 

 Відповідно до Постанови КМУ №440 від 07.04.2023р., споживачам послуг з постачання гарячої води необхідно було протягом трьох місяців після закінчення опалювального періоду, який у м.Львові було завершено 13.04.2023 року, здійснити повірку лічильників гарячої води.

 

 Враховуючи викладене, інформуємо про те, що прилади обліку гарячої води, які не пройшли чергову метрологічну повірку, будуть зняті з абонентського обліку ЛМКП «Львівтеплоенерго» з 01.01.2024р., квартирибудуть вважатись такими, у яких відсутні лічильники гарячої води (безобліковими). Розрахунок кількості спожитої гарячої води по таких квартирах буде проводитись із врахуванням показів загальнобудинкових приладів обліку (при їх наявності), а при відсутності будинкового приладу обліку гарячої води – відповідно до установлених норм та нормативів питомого водоспоживання.