Обсяг теплової енергії на забезпечення функціонування внутрішньобудинкової системи гарячого водопостачання

Обсяг теплової енергії на забезпечення функціонування внутрішньобудинкової системи гарячого водопостачання

На Вашу заяву, щодо нарахування вартості послуги з послачання гарячої води, ЛМКП «Львівтеплоенерго» інформує наступне:

З 01 грудня 2021р. змінено порядок розподілу між споживачами обсягів спожитих у будівлі послуг з постачання теплової енергії та гарячої води.

 Порядок такого розподілу визначено:

  • статтею 10 Закону України «Про комерційний облік теплової енергії та водопостачання»;
  • Методикою розподілу між споживачами обсягів спожитих у будівлі комунальних послуг, що затверджена наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 28.12.2018 № 315.

Відповідно до вказаної Методики загальний обсяг спожитої теплової енергії та гарячої води у будівлі складається з наступних основних складових:

  • обсягу теплової енергії на опалення приміщення споживача (квартири, нежитлового приміщення);
  • обсягу теплової енергії на опалення місць загального користування (МЗК) та допоміжних приміщень будинку;
  • обсягу теплової енергії на забезпечення функціонування внутрішньобудинкових систем опалення;
  • обсягу теплової енергії на забезпечення функціонування внутрішньобудинкових систем гарячого водопостачання;
  • обсягу гарячої води (при умові її споживання);

            Відповідно з 01 грудня 2021 року вказані складові теплової енергії та гарячої води відображено окремими рядками у повідомленні до оплати (квитанції) за послуги з постачання теплової енергії та гарячої води.

Враховуючи викладене, мешканцям до оплати окрім обсягу гарячої води, нараховуються витрати теплової енергії на забезпечення функціонування внутрішньобудинкової системи гарячого водопостачання та плату за абонентське обслуговування послуги з постачання гарячої води..

Обсяг теплової енергії на забезпечення функціонування внутрішньобудинкової системи гарячого водопостачання–це втрати теплової енергії у трубопроводах та в обладнанні внутрішньобудинкової системи гарячого водопостачання, у тому числі в індивідуальному тепловому пункті, який встановлено у будинку.

Плата за абонентське обслуговування – платіж, який споживач сплачує виконавцю комунальної послуги за індивідуальним договором про надання послуги з постачання теплової енергії та договором про надання послуги з постачання теплової енергії.

Наявність  чи відсутність лічильника ГВП або неспоживання ГВП (наявність бойлера) не впливає на  нарахування вказанихскладових.

Адміністрація ЛМКП « Львівтеплоенерго»