Відзавтра у Львові завершується опалювальний сезон.

Від завтра, 20 квітня, у Львові завершується опалювальний сезон 2021-2022 р. Бюджетні установи – лікарні, поліклініки, школи, оранжереї та інші – можуть і надалі отримувати тепло на основі листів-звернень до теплопостачальних підприємств.

«У зв’язку з підвищенням температури повітря, опалювальний сезон у Львові плануємо завершити 20 квітня. Згідно з прогнозами синоптиків, 21 квітня вдень вже буде 12 градусів і відбуватиметься поступове підвищення температури.

Відтак, щоб уникнути перегрівів і щоб мешканці зекономили кошти, опалювальний сезон завершуємо. Якщо ж будуть установи, яким необхідно отримувати тепло, а йдеться про медустанови, оранжереї, установи, де живуть вимушено переміщені українці, тощо, то вони можуть надіслати лист-звернення до «Львівтеплоенерго» чи у «Залізничнетеплоенерго» і тепло їм подаватимуть.

Натомість гаряче водопостачання будемо подавати до всіх споживачів», - повідомила Ірина Маруняк, заступниця міського голови Львова з питань житлово-комунального господарства.Львівська міська рада: https://city-adm.lviv.ua/news/city/housing-and-utilities/291277-vidzavtra-u-lvovi-zavershuietsia-opaliuvalnyi-sezon


Надрукувати